JOQ Albania
Home

Lojtari i Liverpoolit merr substancën e çuditshme para ndeshjes me Bayernin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 15/03/2019 14:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një episod i çuditshëm ka ndodhur para nisjes së ndeshjes Bayern Mynih-Liverpool dhe protagonist është bërë lojtari i të kuqëve,  Georginio Wijnaldum.

Në një video të postuar në “Twitter”, duket qartë që Wijnaldum ka marrë një substancë dhe më pas është larguar për të nisur ndeshjen.

Në kampin gjerman, kanë dyshime për substancën që ka pirë mesfushori holandez.

Në ditët e sotme ku dopingu është bërë fenomen i rëndomtë, gjermanët dyshojnë dhe mbase do kërkojnë të mësojnë të vërtetën substance.