JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë, një i vdekur tre të plagosur
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 15/03/2019 12:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në aksin Shkodër-Koplik.

Si pasojë e aksidentit ka pasur edhe viktima.

Mësohet se një person ka mbetur i vdekur dhe 3 të tjerë janë plagosur.

vijon…