JOQ Albania
Home

Kolegu i saj akuzohet për ngacmime s**suale, Lady Gaga merr vendimin e papritur
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 11/01/2019 13:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja Lady Gaga ka reguar, pas akuzave të ngritura ndaj R.Kelly për ngacmim seksual. Gaga bashkëpunoi me të për këngën ‘Do what u Want’ në vitin 2013.

Por pas akuzave nga disa gra, për abuzim seksual nga ana e tij, Gaga nuk do t’ja dijë më për të. Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale një status në lidhje me këtë gjë, ku ka shkruar se  kërkon falje dhe e cilësuar sjelljen e kolegut të saj të tmerrshme.

Gjithashtu, ajo ka treguar se do të heqë nga të gjitha platformat e saj muzikore këngët e bëra prej tij.