Jeta Osh Qef
Home

Modelja joshëse: Kur shkoj në stadium më shohin mua jo ndeshjen
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 06/12/2018 21:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Melissa Satta, ose zonja Boateng dhe Federica Nargi, bashkëshortja e futbollistit Alessandro Matri, kanë mbipopulluar stadiumin e skuadrës emiliane, duke rritur numrin e abonimeve.

Por, ish-velina Satta në një emision televiziv italian ka befasuar me atë çfarë ka thënë: 

Më ka rastisur të vërej që shumë sportdashës kthehen e më shikojnë mua se sa ndeshjen”

Bashkëshortja e futbollistit me origjinë nga Gana ka treguar se jeta e re si nënë dhe grua e ka ndryshuar shumë.