Jeta Osh Qef
Home

Kombëtare e turpshme, nuk di të fitojë as ndaj Jordanisë
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/10/2018 22:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kombëtarja shqiptare duket se ka harruar të fitojë.

Takimi miqësor mes Shqipërisë dhe Jordanisë i luajtur në “Elbasan Arena” është mbyllur në barazim pa gola, 0-0.

Edhe pse përballë kishim një kundërshtar të nivelit të ulët, loja e kuqezinjve ka lënë për të dëshiruar.

Vlen për t’u theksuar edhe veprimi i Panuçit i cili ende nuk luan me një formacion stabël, por vazhdon të eksperimentojë.

Tani pas 4 ditësh, ndeshemi me Izraelin e vlefshme për Ligën e Kombeve.