Jeta Osh Qef
Home

Menaxheri i VIP-ave i kap gjoksin në publik, Fjorentina Halili shkrihet së qeshuri
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/10/2018 21:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fjorentina Halili është një prej ish-konkurrenteve të BB më të komentuara në mediat rozë për shkak të lidhjes së saj me Olsin.

Kunjat nga ana e të dyve vazhduan gjatë dhe kështu u shndërruan në nëj prej çifteve më të komentuar si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë.

Kohët e fundit, ajo është parë shpesh në shoqërinë e Gentës, një prej ish-banoreve të emisionit dhe Xhani Demikës, menaxheri i disa prej VIP-ave të estradës.

Në një video të publikuar në profilin e këtij të fundit, ata janë shfaqur sëbashku dhe në një moment Xhani i kap gjoksin artistes së makijazhit dhe të dy qeshin më pas me shaka.