Jeta Osh Qef
Home

Xhisiela Maloku i kthehet keq futbollistit: I kam lëshuar tek motra jote…
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/10/2018 21:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rasti i Xhisiela Malokut ka qenë një ndër më të përfolurit të këtyre dy javëve dhe nuk ka ngelur njeri publik pa e komentuar.

Ditën e sotme në rrjetet sociale u përhap komenti i qendërmbrojtësit të Teutës, Ditmar Bicajt për Xhisielën.

Poshtë lajmit për syzet dhe makinën e shtrenjtë të Xhisielës, Bicaj shkruante:

I paska lëshuar pëllumbat kjo!”

Mirëpo komenti nuk i ka pëlqyer vetë vajzës që është përfolur si e dhunuar nga djali i deputetit Rrahman Rrahja.

Xhisiela i është kthyer keq, duke i shkruar:

I kam lëshuar te mami ose motra jote! Vrapo t’i marrësh shpejt".