Jeta Osh Qef
Home

Juventus bën të paimagjinueshmen pa Ronaldon, Real shënon gol ndaj Romës
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 19/09/2018 21:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Valencias, edhe pse po luan me 10 lojtarë.

Pas daljes me kartonin e kuq të Ronaldos, Pjanic arriti të shënonte një 11-metërsh dhe të kalonte në avantazh ekipin e tij.

Nga ana tjetër, Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Romës, me një gol të mesfushorit Isco në minutën e 45.

Video e golit të Juventus:

Video e golit të Real Madrid: