JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
“Plasin” protestat studentore në të gjithë Shqipërinë!
Të zgjedhura
“Shqipëria, xhevahiri i Ballkanit”, jehona e mediave në Spanjë
Të zgjedhura
Gjermania kërkon infermierë, gati t’u financojë shkollimin
Të zgjedhura
Gëzuar 29 Nëntorin!
Të zgjedhura
“Mos jemi gjë të gjithë të çakërdisur nga trutë ne?”
Të zgjedhura
Policia dhe Përmbarimi nxjerrin me dhunë qytetarin nga lokali i tij
Të zgjedhura
“Mos ma prekni thesin se me të ushqej kalamajtë”, qytetari revoltohet me Policinë Bashkiake
Të zgjedhura
Turku realizon ëndrrën e jetës! Bëhet shqiptar në moshën 90-vjeçare
Të zgjedhura
Qyteti digjet, pushteti krihet
Të zgjedhura
“Nga fshati, nga Anglia”, banorët e Kukësit “të dhj*sin” m’u në qeveri që premton aeroporte aty ku mungon uji
Të zgjedhura
5 koncesione 150 miliardë lekë, shifra që del nga xhepat e qytetarëve
Të zgjedhura
Skenë e trishtë/ Delfini i gjakosur del në bregun e Semanit
Të zgjedhura
HISTORIKE/ Shqiptari merr titullin kampion në WWE
Të zgjedhura
Të rinjtë shqiptarë bëhen “heronj” në Itali
Të zgjedhura
Plas në Tiranë, qytetarët: Oligarkët po bëjnë terror mbi ne duke u futur në çdo shtëpi dhe biznes
Të zgjedhura
Autostrada e arnuar Tiranë-Durrës do të jepet me koncesion, i hapet rruga kalimit me pagesë
Të zgjedhura
Sarandioti fiton betejën me grekët, i bën ata për një lek në gjykatë
Të zgjedhura
S’kishte para për një unazë fejese të shtrenjtë, shqiptari i mahnit të gjithë
Të zgjedhura
Nuk dalin llogaritë nga TVSH, mbyllen bujtinat në Valbonë
Të zgjedhura
Emigranti shqiptar pastron vullnetarisht muzeun e Krujës
Të zgjedhura
“O nënë pse më bëre!”/ Gruaja që rrit e vetme 3 fëmijët në pyll
Të zgjedhura
Daily Mail: Kopshti i ferrit në Fier, luani mezi mbahet në këmbë
Të zgjedhura
Nga shkolla hidhen në rrugë, nxënësit rrezikojnë jetën

Të fundit

Loading...