Jeta Osh Qef
Home

"Saje Qorri bën botoks, ka fryrë buzën e sipërme "
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 12.10.2017, 22:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
tahiriSali Berishës duket se nuk i del e keqja me ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin. Ai gjen çdo moment për ta sulmuar dhe edhe kur nuk bëhet fjalë për çështje politike, Berisha gjen argumente për t'u marrë me pjesën fizike të Saimirit.

Tashmë prej kohësh ai e quan "Saje Qorri", shprehje të cilën duket se e kanë marrë edhe ndjekësit e tij, e madje, edhe "qytetari dixhital".

Berisha publikon në Facebook një mesazh në të cilin thuhet se Tahiri ka bërë botoks buzën e sipërme.

Ja çfarë shkruhet në mesazhin e Sali Berishës:

Qytetari dixhital konstaton:

Saje qorri bene botoks ne buze! sb

“Pershendetje Z Sali Berisha, po e pe daljen per shtyp te Sajo qorrit ne oren 14 sajo .... kishte bere buzet operacion, kishte fryre buzen e siperme. Ishte kthyer ne prostitute. Me rrespektin me te madh per ju Zoti Sali Berisha.”