Jeta Osh Qef
Home

Olta Gixhari i heq të gjitha dhe nxjerr gjoksin por... të paktën vendos rripin e sigurimit
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 12.10.2017, 19:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një nga aktoret më simpatike dhe më seksi është edhe Olta Gixhari.

Olta njihet po ashtu edhe si vajza pa komplekse dhe shpesh provokuese në daljet e saj, e këtu mund të kujtojmë rastin e një fustani të kuq të çarë deri tek kofshët, i cili të linte përshtypjen se ajo nuk kishte veshur të brendshme.

Por ndërsa historia e fustanit është harruar tashmë, ajo provokon sërish me një tjetër pozë të nxehtë. Në Instastory Gixhari ka publikuar një foto në makinë, ku shihet teksa ekspozon gjoksin “me lezet”, por... të paktën rripin e sigurimit e ka vënë.