Jeta Osh Qef
Home

Enca nuk i lë vend imagjinatës, poston pamjet “e nxehta” duke ulur pantallonat
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 12.10.2017, 16:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Enca Haxhia njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.

Këngëtarja ka shfaqur në profilin e saj në Instagram disa pamje, në të cilat shfaqet duke kërcyer.

Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë sepse të gjitha këngëtaret kërcejnë, por disi e pazakontë është veshja e Encës, pasi këngëtarja shfaqet e veshur me një palë  reçipeta ngjyrë bezhë.

Por këngëtarja nuk e ka lënë me kaq provokimin e saj ndaj fansave sepse ajo ka ulur edhe pantallonat dhe ka treguar se të brendshmet e saj kanë ngjyrë të zezë.

Me sa duket Enca ka vendosur t’i çmend fare meshkujt që e ndjekin në Instagram.