Jeta Osh Qef
Home

Surprizon moti nesër/ Dielli në kulmin e tij, ja sa do të jetë temperatura maksimale
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 12.10.2017, 15:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
22365632_1432839136803389_8111975486972572289_n

Dita e nesërme do të ketë kthjellime por pas mesditës në zonat malore dhe jugore do të shfaqen vranësira të lehta.

Në mëngjes temperaturat do të mbeten konstante, por në mesditë do të ketë rritje të lehta.

Temperatura maksimale ditën e nesërme do të kapë 28 gradë celsius.

Vranësira do të ketë në veri dhe verilindje, por gjatë pasdites moti do të vijojë me kthjellime në ultësirën perëndimore.