Jeta Osh Qef
Home

Gazetares i prekin të pasmet në mes të rrugës, ky është reagimi i saj
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 12.10.2017, 14:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Video, ku bëhen pjesë e një shakaje të hidhur personazhë të njohur e të panjohur, mund të zbulojnë karakterin e tyre. Ose të paktën këtë ka dashur gazetarja Aulona Musta të zbulojë teksa ka ngacmuar kolegen e saj Fatma.

Edhe pse të dyja bëjnë një program "Thumb" shpesh preferojnë të thumbojnë edhe njëra-tjetrën.

Aulona rastësisht në rrugë ka parë Fatmën, të cilën ka dashur ta provokojë duke i prekur të pasmet.

Pasi ka marrë një reagim të menjëhershëm nga Fatma, ajo e ka komentuar kështu videon e shpërndarë në Instagram:

Kur sapo ke dale nga palestra dhe shikon rastesisht shoqen ne rruge dhe do te testosh nivelin e saj te ndershmerise…Po! Fatma eshte e ndershme! Ajo trembet kur dikush e prek nga mbrapa ne rruge! Behu dhe ti si Fatma! Behu e ndershme”, shkruan Aulona në Instagramin e saj, ku ka postuar edhe videon e “shakasë” që i ka bërë mikeshës dhe koleges së saj.