Jeta Osh Qef
Home

Çifti i pacipë, kryejnë marrëdhënie në mes të ditës e në sy të njerëzve
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 11.10.2017, 20:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Janë të shumtë çiftet “pasionantë” të cilët nuk e përmbajnë dot veten  dhe kryejnë marrëdhënie seksuale në vende publike.

Kështu ka vepruar edhe një çift i cili është filmuar me vetëdije teksa ishin në akt e sipër, në një park të populluar në Ilinois, shkruan The Sun. Pamjet kanë përfunduar në rrjete sociale duke ngjallur reagime negative dhe komente ofenduese.

Veprimet seksuale në vende publike sipas ligjit të Ilinois dënohen me një vit burg ose me një gjobë prej rreth 2500 dollarë.