Jeta Osh Qef
Home

Bleona Qereti nuk përmbahet më, pozon e zhveshur dhe tregon pjesët intime
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 11.10.2017, 19:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Është një nga femrat më të komentuara dhe që gjithnjë tërheq vëmendje, e po ashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Nuk është diçka e re që Bleona Qereti shfaqet e zhveshur, por fotoja e fundit nuk i lë vend fantazisë.

Këngëtarja i ka “përshëndetur” të gjithë fansat e saj të Instagramit me një pamje tejet të nxehtë, duke treguar pjesët intime.

Kohët e fundit Bleona nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por duket se radhën e paskan marrë fotot provokative.