Jeta Osh Qef
Home

Sonte luhet "El Classico", a do luajë si titullar Cristiano Ronaldo?
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 13.08.2017, 09:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
lionelmessi-cropped_3ow4xoc2009z114atb04iew3l-650x358Sonte në mbrëmje zhvillohet sfida e Superkupës së Spanjës. Barcelona dhe Real Madridi përballen mes tyre në “Camp Nou” duke nisur prej orës 22:00.

“AS” ka publikuar edhe formacionet e mundshme të të dy skuadrave. Ende nuk dihet nëse do të luajnë nga minuta e parë Cristiano Ronaldo apo Gareth Bale pasi Zidane do ta vendosë në momentet e fundit.1502567958-710167-1502578708-sumario-grande_1502602341-9252699