Jeta Osh Qef
Home

Ana tjetër e transgjinores shqiptare, Linda punon si eksort në Itali?
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 12.08.2017, 20:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Linda Rei është shqiptarja, e cila u bë personazh i njohur shumë shpejt për publikun pasi nuk ngurroi të rrëfente për jetën e saj dhe vështirësitë deri sa u bë femër, pasi më parë Linda ka qenë mashkull.

Por, me sa duket Linda na ka fshehur diçka. Në faqen online “HST Model”, ju mund ta “blini” Lindën pasi transgjinorja punon si eskortë në Itali. NË këtë faqe Linda ka të dhënat e saj personale bashkë me disa foto nudo.

Ngjashmëria është e madhe po ashtu edhe të dhënat përshkruajnë Lindën, por aty nuk thuhet se ajo është shqiptare.