Jeta Osh Qef
Home

20 vjeçarja miliardere, feston ditëlindjen me foto sensuale në majë të motorrit
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 12.08.2017, 20:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Sapo ka mbushur 20 vjeçe dhe është miliardere. Fjala është për modelen amerikane Kylie Jenner.

Me rastin e ditëlindjes së saj Kylie Jenner ka postuar në seri disa foto provokuese dhe artistike në Instagram.

Me një palë të brendshme ajo pozon pranë një motori “vintage”, ajo që bie në sy janë flokët e saj si në rozë ashtu si edhe të brendshmet dhe pjesë të motorit.

Vetëm në 18 muaj, kompania e saj estetike “Kylie Cosmetics” ka pasur shitje në vlerën 420 milionë dollarë. Mendohet se në vitin 2022, marka e Kylie Jenner do të arrijë shitje në vlerën e 1 miliardë dollarëve.