Jeta Osh Qef
Home

Tifozët surprizojnë Xherdan Shaqirin, ja çfarë i kanë bërë para ndeshjes
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 12.08.2017, 17:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Nëse për shqiptarët nuk është edhe aq i pëlqyer, sulmuesi kosovar, Xherdan Shaqiri mbetet një idhull për tifozët e Stoke City në Premier Leaguen angleze.

Këta të fundit, presin shumë nga futbollisti me prejardhje nga Kosova dhe sot para ndeshjes hapëse ndaj Evertonit, ata i kanë kënduar Shaqirit një këngë duke i treguar mbështetjen e tyre.