Jeta Osh Qef
Home

Prokuroria liron deputetin Aqif Rakipi, aksidentoi për vdekje këmbësorin
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 12.08.2017, 16:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi është lënë i lirë pasi aksidentoi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç.

Deputeti u përfshi mëngjesin e sotëm në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY.

Mësohet se Aqif Rakipi është liruar me urdhër të Prokurorisë dhe pritet të hetohet në gjendje të lirë.

Ndonëse u largua nga vendngjarja deputeti u vetëdorëzua në polici.