Jeta Osh Qef
Home

Bonuçi dhe blerjet e bujshme të merkatos i rikthejnë buzëqeshjen Milanit, ja çfarë ka ndodhur
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 12.08.2017, 16:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
bonucci.milan.2017.18.capitano.750x450Milan ka rikthyer mbështetjen e tifozëve pas përforcimeve të mëdha për sezonin e ri. Leonardo Bonucci, Lucas Biglia, Hakan Calhanoglu e shumë përforcime të tjera kanë sjell entuziazëm tek tifozët e klubit nga San Siro.Kjo vërehet më së miri nga numri prej mbi 30 mijë abonime vjetore të shitura deri më tani në prag të fillimit të sezonit të ri në Serie A. Me përforcimet e reja, Milan synon të shfaqet si konkurrent për titullin dhe të rikthehet në Ligën e Kampionëve.