Jeta Osh Qef
Home

Stresi habit opinionin publik, i bën dedikimin surprizues ish të dashurës në Instagram
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 12.08.2017, 15:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Stresi ka publikuar klipin e ri të titulluar “Më fal” dhe mesa duket ia ka dedikuar një personi të veçantë.

Keisi Buzhani është bukuroshja e cila u përfol për një lidhje me reperin, por gjërat mes tyre përfunduan para pak kohësh.

Stresi duket se ndien akoma për vajzën dhe këngën e tij më të re ia ka dedikuar asaj me fjalët: “Ta gëzosh këngën Keisi 👫 Premier ‘Me fal’.

A është kjo një thirrje për ribashkim?