Jeta Osh Qef
Home

Pas aksidentit të rëndë, Eduart Ndocaj ka diçka për të thënë
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 12.08.2017, 15:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Deputeti Eduard Ndocaj, i njohur edhe si kaubojsi, teksa ka ndarë me miqtë e tij kafen e parë që ka pirë pasi ka marrë veten nga tronditja që pësoi ka zbuluar dhe emrat e aletaëve dhe deputetëve të PD -së.

Me anë të një statusi në faqen e tij në FB, Ndocaj kërkon të bëjnë një pakt politik, duke specifikuar aleatët e Lulzim Bashës dhe duke numëruar tre emrat që janë thjesht deputetë të PD, por jo më aleatët e kryedemokratit.

Postimi i Ndocajt

Miq kjo eshte kafja e pare pas askidentit! Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere.

Te bejme pak politik: Aleatet e Lul Bashes mund te jemi: 1. Une 2. Vasili 3. Duka.

Nardi Mehdiu Dashi  Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!