Jeta Osh Qef
Home

Luana "djeg me benzinë" fansat, reklamon vithet nën ujë me lëvizje provokuese
Nga: F.Gjoni | Publikuar më: 12.08.2017, 14:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Luana Vjollca është duke shijuar pushimet e saj në plazhet ekzotike të Punta Cana-s në Republikën Domenikane.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një video të filmuan nën ujë ku shihet duke e shijuar në maksimum freskinë e detit në këto ditë të nxehta gushti.

Jo rastësisht videoja fokusohet pak më tepër seç duhet tek të pasmet e saj. Si duket bukuroshja dëshiron t’u japë ndjekësve dhe ‘haters-ave’ të saj mesazhin se vithet që “çmendin një Shqipëri të tërë” janë tërësisht natyrale dhe s’ka bërë asnjë ndërhyrje estetike.