Jeta Osh Qef
Home

Instruktorja shqiptare zhvishet tërësisht, lakuriq në mes të palestrës
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 12.08.2017, 11:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
E quajnë Edona Luta dhe në  Kosovë e në Pejë e njohin të gjithë si një trajnere joshëse e fitnesit. Vajza është bërë mjaft e famshme falë formave të mira fizike dhe guximit të tepër me zhveshjen.

Pejania këtë herë ka bërë një selfie tërësisht e zhveshur duke befasuar fansat e saj në Instagram. “Cleopatra Style” e ka quajtur Edona pozicionimin e saj në këtë selfie.

Ajo ka treguar trupin e ushtruar që padyshim duhet punë e madhe për ta arritur.