Jeta Osh Qef
Home

Çifti do të bënte hyrje spektakolare në dasmë, bien nga altari dhe sakatohen
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 12.08.2017, 11:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një çift nga Malisheva kishin vendosur të bënin një hyrje të pazakontë në dasmën e tyre.

Ata kishin hipur mbi një altar që ngrihej që nga kati i parë për t’iu shfaqur të ftuarve të dasmës në qendër të dhomës.

Por diçka nuk shkoi mirë dhe në momentin që ishin duke ngjitur sipër, altari pëson një dëmtim dhe çifti rrëzohet poshtë. Të gjithë dasmorët shikojnë të tmerruar çiftin që nuk dihet nëse janë plagosur ose jo.