Jeta Osh Qef
Home

"Dashuria nuk mjafton," ja si "vritet" me gjakftohtësi me pistoletë Ajsi Xhaxhaj
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 12.08.2017, 10:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Në një video të publikuar në Facebook, aktori dhe regjisori Drilon Hoxha ka qëlluar me armë zjarri manovër kolegen e tij Ajsi Xhaxhaj.

Ai ia drejton armën me gjakftohtësi dhe ajo tmerrohet kur dëgjon të shtënat duke reaguar instinktivisht.

Mesa duket regjisori po bën prova për filmin e ri që do të shfaqet së shpejti në kinematë shqiptare “Dashuria nuk mjafton”, pjesë e të cilit janë edhe emra të tjerë të njohur të ekranit.