Jeta Osh Qef
Home

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, ky është reagimi i Shkëlzenit
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 12.08.2017, 09:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta motra e vetme e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ajo ndërroi jetë në moshën 77-vjeçare dhe lajmi ka prekur thellësisht familjen Berisha.

Për ndarjen nga jeta të Hajrie Osmanit ka shkruar në rrjetet sociale edhe djali i ish-Kryeministrit, Shkëlzen Berisha.

Shkëlzeni ka ndarë me miqtë e tij në Facebook disa fjalë të ndjera.

Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani. Zoti i dhente paqe dhe shperblim per gjithe, fisnikerine,miresine, virtytin dhe dashurine qe ka sjelle ne familjet tona cdo dite te jetes se saj,”, shkruan ai.