Jeta Osh Qef
Home

Harrojeni Ivankën, vajza e vogël e Trump do t'ju çmendë me linjat e saj
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 17.07.2017, 14:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Tiffany Trump, vajza e vogël e Presidentit të SHBA, Donald Trump, është pikasur në një jaht luksoz në bregdetin Italian së bashku me ish-bashkëshorten e Trump, Marla Maples.

23-vjeçarja dukej mrekullisht joshëse e veshur në bikini dhe mesa duket po shijon

çdo sekondë të verës përpara se të kthehet në Universitetin Georgetoën.

Nënë e bijë kanë shëtitur me jaht gjatë gjithë javës dhe Marla me siguri i ka rënë në sy Presidentit me linjat e saj që i ruan ende.