Jeta Osh Qef
Home

Ish-ministri i Metës hedh "bombën", turbullon politikën: Çako di shumë gjëra
Nga: D.Cani | Publikuar më: 19.06.2017, 17:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani këtë herë ka vënë në “shënjestër” drejtorin e Policisë së Shtetit, për të cilin thotë se ai di shumë gjëra.

Manjani, shprehet se të gjithë e mbrojnë Çakon, e kjo është arsye që nuk dënojnë dhunën.

Qoftë dhe për sy e faqe duhet të dënonin dhunën, por skanë se si! Turren si çakej të mbrojnë Çakon! Normal, ky i fundit di shumë gjëra...”, shkruan Manjani.

Po çfarë janë këto gjëra që di drejtori i Policisë së Shtetit?

feature (2)