Jeta Osh Qef
Home

Kjo vajzë po “magjeps” meshkujt me të pasmet e saj
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 19.06.2017, 17:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Sommer Ray quhet vajza e cila po bën tërë meshkujt në rrejtët sociale të mbajnë frymën sa herë që shohin fotot dhe videot e të pasmeve të saj perfektë.

Modelja 20-vjeçare e fitnesit është në një formë të përkryer dhe padyshim që nuk ka të dytë si ajo, përsa i përket pjesës nga pas të paktën.

Fotot e saj në Instagram, ekspozojnë çdo pjesë të trupit të saj të tonifikuar.

Me fat është ai që e ka këtë vajzë trajnere personale.