Jeta Osh Qef
Home

Futbollisti nervozohet nga zëvendësimi, reagimi i trajnerit iu lë pa fjalë
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 19.06.2017, 16:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
E mbani mend sherrin mes trajnerit Delio Rosi dhe mesfushorit serb Adem ljajiç në Serinë A? Një rast pak a shumë i ngjashëm ka nodhdur në futbollin spanjoll gjatë ndeshjes, Huesca-Getafe.

Futbollisti David Lopez është zëvëndësuar nga trajneri Juan Antonio Anquela.

Deri këtu gjithçka në rregull, por pasi futbollisti ka lënë fushën është parë i nervozuar dhe i ka kërkuar llogari trajnerit pse e nxori nga loja. Reagimi i tij? I thjeshtë, i dha një goditje me kokë në fytyrë për ta qepur gojën.