Jeta Osh Qef
Home

"Ishte në hotel me mua", mësuesja tregon se kryen marrëdhënie seksuale me nxënësen
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 19.06.2017, 16:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një mësuese ka thyer ligjin në Britaninë e Madhe, pasi ajo ka pasur një marrëdhënie romantike me nxënësen e saj. Ajo ka bërë një deklaratë në sallën e gjyqit që i ka tronditur të gjithë, por më shumë ka thyer zemrës e nënës së vajzës.

Vajza jote ishte në hotel me mua, ndaj mbylle gojën", - ka thënë mësuesja 53- vjeçare.

Vajza me të cilën mësuesja ka fjetur quhet Alexa Collier dhe arsyeja që ajo nuk i ka treguar familjes së saj sepse kishte frikë nga reagimi i tyre. Por lidhja e tyre u zbulua dhe është bërë aq problematike saqë përfundoi në dyert e gjykatës. Ende nuk është dhënë vendimi për mësuesen, por pritet që masat që do të merren ndaj saj do të jenë drastike.