Jeta Osh Qef
Home

24-vjeçarja pret damarët, dyshohet se e kanë nxitur shoqet
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 19.06.2017, 16:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një 24-vjeçare me iniciale Sh.H, aktiviste në një kishë në Durrës, ka tentuar të vetëvritet duke prerë damarët e dorës së majtë.

Ka qenë babai i të resë, 46-vjeçari me iniciale A. D, ai i cili ka denoncuar në polici ngjarjen dhe ka paditur edhe 2 vajza të moshës 20 vjeç, misionare po në kishën ku shkonte e bija, se mund të kenë gisht me ngjarjen e rëndë.

Policia po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 18.06.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për shtetaset M. M., C. H., 20 vjeçe të dyja, misionare në një kishë, pasi dyshohet se 46-vjeçari me inicialet A. D., banues në Durrës, kallëzon se, vajza e tij, aktiviste ne ketë kishe, shtetasja SH.H, vjeç 24, ka tentuar të presë damarët  e dorës së majtë.

1