Jeta Osh Qef
Home

Për 11 vite me radhë ka bërë vetëm operacione, shikoni se si duket
Nga: S.Shtjefni | Publikuar më: 19.06.2017, 16:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Rachel Evans që e vogël ishte e fiksuar me kukullën Barbie. Por fiksimi i saj ka kaluar çdo limit sepse ka shpenzuar 20,000 euro për t'u dukur si kukullat Barbie.

Në 11 vitet e fundit ajo ka kryer një sërë ndërhyrjesh kirurgjikale duke përmendur këtu, rregullim mollëzash, konturim fytyre, ngushtim nofulle, zmadhim gjoksi dhe zvogëlim hunde.

Gjëja më e çuditshme që vajza ka bërë në fytyrën e saj janë buzët. Ajo i ka modifikuar ato në mënyrë që të duken sikur është duke buzëqeshur gjatë gjithë kohës, njësoj si kukullat.

Ndihem si Barbie, mendoj si ajo, unë jam ajo. Mendoj se unë dhe Barbie jemi i njëjti person. Unë jam një kukull njerëzore,” -tha Rachel në një intervistë.

Rachel është nënë e dy fëmijëve dhe punon si aktore pornografike për të siguruar jetesën.