Jeta Osh Qef
Home

Fotoja e Blushit që po "gajas" kryeministrin, komentuesit e bëjnë për ujë të ftohtë
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 19.06.2017, 15:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Kryeministri, Edi Rama ka shpërndarë një foto në profilin e tij, Facebook, për të ironizuar kreun e LIBRA -s, Ben Blushin për premtimin e tij që do japë 1 mijë euro për çdo lindje.

Rama tallet me foton ku shfaqen jo vetëm gratë, por edhe burrat shtatzënë.

Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”,- shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.

Edhe pse, këtë foto, ishte vetë Ben Blushi që e shpërndau në profilin e tij, Facebook, ditën e djeshme. Duket se Rama ka dashur të suprizojë e të qesh me foton, por komentuesit nuk kanë lënë t`a kalojë lehtë.

Qytetari: Eshte e rende shume kur njeriu flet vete dhe gajaset vete pa kuptuar cfare flet

Qytetari: Ti ike djeg drute me Koh. Mjer populli thuj?

Rama: Popullit i merr te keqen ti po shiko drute e edukates se i paske rrafsh krejt