Jeta Osh Qef
Home

Amber Rose mund ta kërcejë vetëm kështu "Despacito-n"
Nga: G.Hasani | Publikuar më: 19.06.2017, 14:39

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Amber Rose, ish -striptiste është bërë një ndër vajzat që komentohet më shumë në rrjetet sociale. Kjo, për shkak të formave trupore të rrumbullakosura.

Kohët e fundit, në internet qarkulloi një foto e saj nudo dhe e padepiluar, e cila menjëherë u fshi nga Instagrami. Por, kësaj rradhe, Amber përsëri dëshiron të godasë rrjetin. Ajo ka publikuar një video tejet provokuese.

E veshur me patallona të shkurtra rozë teksa bën “twerk” nën ritmet e këngës “Despacito”, duke ia marrë vëmëndjen e të gjithëve.

When he's over 6'2, has a big Dick and a lot of money Set by @fashionnova #ad

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on