Jeta Osh Qef
Home

Kush është 18-vjeçarja që kandidon për deputete dhe eksperiencë të vetme ka “Call-Center”
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 19.06.2017, 11:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Partia Republikane ka vendosur në listën e Dibrës, kandidate të parë për deputete 18-vjeçaren Arjola Elezi. Çudirat me listat e kandidatëve nuk kanë fund dhe ky rast është padyshim nga më interesantët për t'u shqyrtuar.

Ajo ka lindur në Këlcyrë, në vitin 1999, ka përfunduar gjimnazin dhe sipas CV-së sajeksperiencë të vetme pune ka “Call Center”.