Jeta Osh Qef
Home

Motra e Encës i nxjerr të gjitha, shokohen fansat
Nga: F.Tenolli | Publikuar më: 19.06.2017, 10:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Familja Haxhia janë duke pushuar në resortet e Turqisë dhe mesa duket pas Encës, ka qenë motra e vogël e saj Uindi ajo që ka dashur të ekspozohet.

Në një foto nën ujë të shkrepur me iPhone 7 ajo i ka lënë fansat e Snapchat të shokuar në plot kuptimin e fjalës. Fotoja provokuese ka ngjallur reagime nga më të ndryshmet.

Ndërkohë që Uindi ashtu si edhe e motra i pëqen të postojë në rrjetet sociale foto ku ekspozon pjesë të ndryshme të trupit.