Jeta Osh Qef
Home

Poston foton për të prezantuar djalin, ish-banori i Big Brother fëlliqet nga fansat
Nga: S.Bardhi | Publikuar më: 19.06.2017, 09:44

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Banori i edicioni të 6 të Big Brother Albania ka postuar një foto me të cilën i ka habitur të gjithë. Megjithëse Iliri njihet për karakterin e tij pa komplekse dhe nuk ngurron të ekspozojë ekstravagancën e tij, me sa duket në foton e fundit e ka tepruar pak.

Iliri është nga Fieri dhe jeton aty, ku ka krijuar edhe një familje simpatike të bekuar nga një vogëlush i këndshëm.

Dhe pikërisht me djalin e tij e ka postuar foton Iliri duke dashur të tregojë ngjashmërinë mes babë e bir, por komentuesit nuk kanë shprehur komente pozitive për këtë gjë.

Pamjen gjykojeni vetë.