Jeta Osh Qef
Home

S’përmbahet Messi, hutohet nga partnerja dhe kap “atë që duan të gjithë”
Nga: K.Demiraj | Publikuar më: 19.06.2017, 00:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi po shijon pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Antonella Roccuzzo. Sulmuesi katalanas pavarësisht se ka 9 vjet që është përkrah bukuroshes, ende nuk e ka humbur pasionin.

Në një foto të postuar nga Antonella në "Instagram" shihet "pleshti" i cili ka vendosur dorën te të pasmet e saj, duke rënë menjëherë në sy.

Argjentinasi është mësuar të mbajë trofe nëpër duar në çdo fund sezoni, por meqë sezoni që sapo u mbyll nuk ishte dhe aq i suksesshëm, si duket trofeu i sivjetshëm i Messit është pikërisht ky në foto.