Jeta Osh Qef
Home

Kapet “mat” Basha, pas murit me deputetin që la jashtë listës fituese
Nga: D.Cani | Publikuar më: 18.06.2017, 22:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë kritika të shumta lidhur me faktin se la jashtë listave disa prej demokratëve, përfshirë Jozefina Topallin dhe kryetarin e PD-së në Shkodër.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme Basha është fotografuar orët e vona të natës teksa ishte duke folur me fshehtësi me Ramiz Çobajn, të “fshehur” pas një muri.

Ky i fundit tentoi të dorëhiqej kur mësoi se ishte i renditur në vendin e tetë në listë.

Nuk dihet ende se për çfarë mund të kenë diskutuar Basha dhe Çobaj, por me siguri për ndonjë strategji për zgjedhjet e 25 qershorit.

basha-11