Jeta Osh Qef
Home

Fier/ Qytetari në autobus me organin gjenital jashtë, “tërbohen” udhëtarët
Nga: D.Cani | Publikuar më: 18.06.2017, 22:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Jemi të ditët e nxehta, ku të gjithë vrapojnë për në plazh e ndodh gjithmonë që të përballesh me skena të ndryshme.

Pas harbimit të biondeve në një lokal në Gjirin e Lalëzit, duket se paralelisht, dikush tjetër ka dhuruar një skenë rrugës për në plazhin e Semanit në Fier.

Një i ri ka dërguar pranë redaksisë së JOQ.al pamjet ku një person hap  hap këmbët, teksa është i ulur në sedilje dhe udhëton me organin e tij gjenital jashtë.

Kjo ka shkaktuar mjaf të qeshura tek të gjithë udhëtarët e tjerë.

Nuk dihet nëse është shqiptar apo turist i huaj, por gjithsesi ky akt është jashtë çdo sjelljeje normale.