Jeta Osh Qef
Home

Makina përfundon brenda shtëpisë në Sarandë
Nga: A.Shehaj | Publikuar më: 22.05.2017, 16:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një aksident automobilistik i ndodhur ditën e sotme në Sarandë ka tërhequr vëmendjen e banorëve të lagjes numër 3 si dhe ka trembur pjesëtarët e një familjeje.

Një automjet ka humbur drejtimin dhe ka përfunduar në oborrin e një banese që ndodhej buzë rrugës, e siç mund ta shikoni nga pamjet, gati sa nuk ka përfunduar brenda shtëpisë.

Një nga qytetarët që ka sjellë pamjet pranë JOQ.al bën me dije se fatmirësisht nuk ka të dëmtuar, ndërsa automjeti ka pasur probleme me frenat.

Publicitet Elektoral
Publicitet Elektoral
Publicitet Elektoral