Jeta Osh Qef
Home

Vajza nga Tropoja i lë të gjithë pa fjalë/ Hedh Audin RS 7 në Valbonë për një arsye të pabesueshme
Nga: M.Gjini | Publikuar më: 13.05.2017, 22:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur paraditen e sotme në Valbonë.

Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë. Automjeti ishte me targa zviceriane dhe dëshmitarët shprehen se makina ishte e marrë me qira (leasing) dhe ka qenë vetë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjien e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje sipas informacioneve të ardhura pranë redaksisë sonë, mësohet se makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vetë vajza.

Në vijim keni shumë foto nga vendngjarja si dhe videon e momentit kur makina e shtrenjtë nxirret nga lumi.